PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI


Unikátní pracovní příležitost pro všechny, kteří chtějí mít své zdraví pod kontrolou a ještě u toho pohodlně podnikat.

Máte svůj e-shop, salón krásy, kadeřnictví, solárium nebo jiné ? Toto je pro vás nejlepší příležitost rozšířit sortiment či služby pro vaše stálé a budoucí zákazníky.

Jste na mateřské dovolené, nebo toužíte po tom, stát se známou influencerkou, ve všech případech se právě teď nacházíte na správném místě.

Nabízím spolupráce s třemi top společnostmi na trhu. Vybrat si můžete dle svých potřeb, která vás bude bavit a naplňovat.

Životní obrat k lepšímu a splnění vašich snů máte právě teď na dosah.


PROČ PRÁVĚ K NÁM ?


1.

SPOLUPRÁCE FARMASI

Buďte pánem svého času. Jestli svému podnikání chcete věnovat hodinu nebo dvě, záleží už jen na Vás. Buďte podnikatelem dnešní moderní doby na sociálních sítích. Nebo chcete jen být uživatelem Farmasi a dostávat též dárky ? Obojí je možné. Díky bezplatné a bezzávazné registraci ušetříte 23%

2.

SPOLUPRÁCE VALENTUS

Jedinečné produkty nejen na redukci váhy a mnoho dalších od americké společnosti Valentus, které můžete nabízet pomocí sociálních sítích, ve svém obchodu, salónu či jen tak pro vlastní potřebu, rodinu a přátelé. Můžete si vybrat, zda chcete být zákazník nebo distributor. Výše výdělku není limitována. Vhodné pro salóny krásy a kadeřnictví.

3.

Hello Goals System

SPOLUPRÁCE IT WORKS

Jedinečné přírodní doplňky s mimořádou účinností. It works je spojení přírody s nejnovějšími vědeckými objevy. Každý produkt je přiravený na bázi nejlepších, pečlivě vybraných složek. Na trhu již 25 let především znamý svými ,,body wraps,,, které se prodávají po celém světě do salónů zaměřených na tvarování postavy.