Musím u toho cvičit? 

Cvičení není nutné, každopádně s pohybem budou výsledky větší a rychleji.

Musím u toho držet nějakou dietu?

Žádná dieta není potřeba, doporučuje se ale vyřadit perlivé nápoje a pokrmy, které nadýmají. Samozřejmě kdo bude ochotný stravu upravit, tak bude mít výsledky větší a rychleji.

Jsou produkty vhodné pro těhotné a kojící? 

Ne nejsou, pouze EMULIN. I tak však doporučujeme konzultaci s lékařem. 

Můžou produkty užívat lidé s cukrovkou, štítnou žlázou, vysokým tlakem...?

V takových případech lidem zasíláme tabulky se složením, ať se poradí se svým lékařem.

Kdy mám nápoje pít? 

Džus, a káva se pije ráno na lačno, 15-30 minut před snídaní. Je možné dát si např. kávy 2 během dne, vždy je ale potřeba začít s jednou dávkou, ať člověk ví, jak to na něj působí. Při větším množství by mohly přijít problémy s večerním usnutím, díky velkému obsahu kofeinu. 

Mohu si kávu dochutit, jak jsem zvyklá/ý? 

Samozřejmě, přidat můžete cukr i mléko.

Jak chutná džus? 

Džus má příchuť „piňakolády“.

Co jojo efekt? 

Tím, že se nejedná o žádnou kůru, při které by se člověk musel jakkoliv omezovat, nebo měnit tyto drinky za nějaké jídlo, tak tento efekt nehrozí. Samozřejmě pokud někdo přestane nápoje pít a vrátí se bez pohybu ke starému stravování, tak se mu jeho váha pomalu vrátí zpět, ale rozhodně ne dvojnásobně.

Jak dlouho mohu produkty užívat? 

Není stanovena horní hranice. Tím, že se jedná o přírodní produkty, tak záleží na každém, jak dlouho mu budou vyhovovat, bude se cítit skvěle a bude chtít větší výsledek. Pokud má člověk vyměnit pouze svou ranní kávu za tuto s ještě tak úžasnými benefity, tak to za to stojí.

Jsou Valentus produkty schválené FDA? 

Obecně v odvětví doplňků pro zdraví nejsou produkty schvalované FDA. Proces výroby produktů je spíše regulován a je auditovaný agenturou FDA. 
Všechny produkty společnosti Valentus jsou vyráběny postupy schválenými FDA.