Krása, zdraví a vitalita

Krása není věčná, ale pokud najdeme způsoby, jak ji prodloužit, chceme to všichni. Valentus přináší produkty, které pomáhají udržet krásu, zdraví a podporuje vitalitu našeho těla. 

Produkty

Nutriplus Collagen

hydrolyzovaný kolagen

Collagen je nejvíce zastoupená bílkovina v lidském těle. Je to jeden ze základních stavebních pilířů kostí, kůže, svalů, šlach a vazů.

Více

Collagen Marine 1000

dočasný botox

Collagen Marine  1000 je vyroben s přísadami, které napomáhají přirozené tvorbě kolagenu v našem těle.

Více

Elixír proti vráskám Botoluxe

kolagen

Elixír mládí pro pleť, obnovuje přirozenou produkci kolagenu v pokožce, vyhlazuje vrásky. Botox bez jehel.

Více

Aloe vera 500ml

hladina cukru v krvi

Jedinečná směs dvou kompozic aloe vera extrahovaných z vzácného gelu na vnitřní straně listu. 100% organické aloe vera, přírodní ovocné šťávy a koncentráty poskytují sílu aloe a vynikající mikronizační a konzervační procesy zajišťují, že získáte maximální nutriční hodnoty.

Více

Acai boost 12x90ml

inulin

Acai Boost je obohacen o naši patentovanou hodnotnou směs, která vás postaví na nohy. Balení 12 x 90 ml.
Kofein ze zeleného čaje poskytuje pocit bdělosti, zatímco vitamín B1 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Více

Káva se směsí čekanky a collagenu

rozpustná vláknina

S čekankovou kávou Nutriplus obohacenou o collagenem můžete zvýšit příjem elasticity, zároveň si vychutnávat kávu každým douškem. 

Více

NutriCoffe Čekanková instantní káva

antioxidant

Čekanka obsahuje zinek, hořčík, mangan, vápník, kyselinu železo-listovou a draslík, jakož i vitaminy A, B6, C, E a K. Čekanka, vysoký zdroj inulinu ze zázračné přírody.

Více

M.O.R.E. Detox

podpora imunity

Podporuje vlastní přirozenou schopnost těla detoxikovat se, podporuje imunitní a kardiovaskulární systém, zvyšuje energii a zrychluje metabolismus, podporuje zdravé pH v těle, super antioxidant, podporuje zdraví střev, rovnováha elektrolytů.

Více

Prawtein® C60

podpora imunity

PRAWTEIN obohacený o nejsilnější elementy, které nám příroda nabídla. Složení je nově obohaceno o kyselinu huminovou.

více

Prevail Emulin M

podpora imunity

Prevail emulin je vyvinutý vědcem nominovaným na Nobelovu cenu dr. Joe Ahrensem. Často říká, že kdyby byl eMulin TM objeven před 50 lety, byl by klasifikován jako „vitamin“.

více

Prevail Emulin C

podpora imunity

Prevail emulin C je 1. manažer uhlohydrátů na světě. Snižuje negativní účinky cukru v krvi .Pomáhá regulovat krevní tlak .Snižuje riziko cukrovky. Prevence zánětu kloubů. Obsahuje antioxidanty .

více

NutriCoffee 

podpora imunity

Přestože čekanková káva není vyrobena z kávových zrn, dodává jí výbornou chuť a je bez kofeinu. Čekanka obsahuje zinek, hořčík, mangan, vápník, kyselinu železo-listovou a draslík, jakož i vitaminy A, B6, C, E a K. Čekanka, vysoký zdroj inulinu ze zázračné přírody.

více