Krása, zdraví a vitalita

Krása není věčná, ale pokud najdeme způsoby, jak ji prodloužit, chceme to všichni. Valentus přináší produkty, které pomáhají udržet krásu, zdraví a podporuje vitalitu našeho těla. 

Produkty

Nutriplus Collagen

hydrolyzovaný kolagen

Collagen je nejvíce zastoupená bílkovina v lidském těle. Je to jeden ze základních stavebních pilířů kostí, kůže, svalů, šlach a vazů.

Více

Nutriplus Aloe vera

dočasný botox

Aloe Vera Nápoj s mangovou příchutí obsahuje 40 % šťávy, která se získává z dekolorizovaných listů aloe vera. Přírodní, vegan, bez lepku.

Více

Nutriplus Spirulina

kolagen

Sladkovodní modrozelená řasa (sinice) spirulina patří mezi superpotraviny. Obsahuje mnoho vitamínů, minerálů, aktivních enzymů a více než 50 % bílkovin, což řasu řadí mezi nejvíce na proteiny bohaté přírodní potraviny.

Více

Acai boost 12x90ml

inulin

Acai Boost je obohacen o naši patentovanou hodnotnou směs, která vás postaví na nohy. Balení 12 x 90 ml.
Kofein ze zeleného čaje poskytuje pocit bdělosti, zatímco vitamín B1 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Více

Káva se směsí čekanky a collagenu

rozpustná vláknina

S čekankovou kávou Nutriplus obohacenou o collagenem můžete zvýšit příjem elasticity, zároveň si vychutnávat kávu každým douškem. 

Více

M.O.R.E. Detox

podpora imunity

Podporuje vlastní přirozenou schopnost těla detoxikovat se, podporuje imunitní a kardiovaskulární systém, zvyšuje energii a zrychluje metabolismus, podporuje zdravé pH v těle, super antioxidant, podporuje zdraví střev, rovnováha elektrolytů.

Více

Prawtein® C60

podpora imunity

PRAWTEIN obohacený o nejsilnější elementy, které nám příroda nabídla. Složení je nově obohaceno o kyselinu huminovou.

více

Prevail Emulin M

podpora imunity

Prevail emulin je vyvinutý vědcem nominovaným na Nobelovu cenu dr. Joe Ahrensem. Často říká, že kdyby byl eMulin TM objeven před 50 lety, byl by klasifikován jako „vitamin“.

více

Prevail Emulin C

podpora imunity

Prevail emulin C je 1. manažer uhlohydrátů na světě. Snižuje negativní účinky cukru v krvi .Pomáhá regulovat krevní tlak .Snižuje riziko cukrovky. Prevence zánětu kloubů. Obsahuje antioxidanty .

více

Nutriplus čekanková káva bez kofeinu

podpora imunity

Přestože čekanková káva není vyrobena z kávových zrn, dodává jí výbornou chuť a je bez kofeinu. Čekanka obsahuje zinek, hořčík, mangan, vápník, kyselinu železo-listovou a draslík, jakož i vitaminy A, B6, C, E a K. Čekanka, vysoký zdroj inulinu ze zázračné přírody.

více

My Blood Moje krev 750ml 

podpora imunity

Tekutý vitamínový a minerální doplněk pro založený na přírodních složkách, který pomáhá udržovat správný stav červených krvinek a proces tvorby krve. Vaše morfologie odráží kvalitu Vašeho života. Výrobek obsahuje 100% přírodní extrakty a šťávy rostlinného původu, je bez lepku. Neobsahuje GMO ani konzervanty, takže splňuje požadavky celosvětového trendu, jakým jsou produkty s čistým štítem. Přípravek je vysoce koncentrovaný.

více

Keratin Hair Complex 750 ml

podpora imunity

KERATIN HAIR COMPLEX je 100% přírodní doplněk stravy vyvinutý pro udržení co nejlepší kondice vlasů, pokožky a nehtů. Složení patentovaných, standardizovaných a klinicky otestovaných látek bohatých na antioxidanty, vitamíny a aminokyseliny přispívá k povzbuzení růstu vlasů a nehtů a podporuje přirozené funkce pokožky.

více

DuoLife sada Den a Noc 2x750ml

podpora imunity

DuoLife DAY & NIGHT jsou 100% přírodní doplňky stravy vyvinuté pro ty, kdo pečují o svou tělesnou a duševní kondici. Dodatečná energie na celý den intenzivní práce a hodnotná podpora pro zklidnění a regeneraci organismu v noci. Spojení až 26 rostlinných výtažků a šťáv pro podporu fungování srdce a cév, trávicího ústrojí a imunitního systému, očišťování organismu, funkci mozku, jater a ledvin. Stovky aktivních látek, včetně cenných antioxidantů, aminokyselin, vitamínů a minerálů, pro to, aby nejenom každý den, ale i noc byla výjimečná.

více

DuoLife Collagen tekutý 750 ml

podpora imunity

DuoLife COLLAGEN obsahuje nejenom kolagen, glukosamin, chondroitin a kyselinu hyaluronovou, ale také cenné rostlinné výtažky bohaté na křemík (výtažky z přesličky, kopřivy a bambusových výhonků) a vitamín C (výtažek z plodů aceroly). Rostlinné výtažky a mango, které tento produkt obsahuje, jsou přírodním zdrojem antioxidantů. Užívání doplňků je také doporučováno během rekonvalescence, po zlomeninách kostí nebo úrazech kloubů a také jako podpora správného fungování kloubní chrupavky, vazů a šlach.

více

DuoLife Chlorofil 750 ml

podpora imunity

V období intenzivní činnosti – tělesné a duševní námahy organismus pracuje s rychlejšími otáčkami a roste jeho potřeba výživných látek. Trvalé vystavení stresu může oslabovat imunitní systém, což pak ovlivňuje parametry krve, včetně stavu a množství bílých a červených krvinek. Přetížený organismus je náchylnější na bakteriální, virové a plísňové infekce, hůře se hojí rány a kůže ztrácí svou pevnost. Jsou oslabené čistící procesy, včetně jaterního metabolismu a vylučování ledvinami. V této situaci je doporučováno zvětšit přísun výživných a zdraví prospěšných látek ve stravě, a to také pomocí doplňků posilujících a podporujících kondici organizmu.

více